EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-12-12
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, Analiza
angielski
Analityk - Konsultant - Data Governance

Zespół Risk and Compliance Technology specjalizuje się w projektach dla wiodących instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Doradzamy klientom i pomagamy dostosować się do regulacji rynkowych (m.in.: w obszarze prania brudnych pieniędzy, jakości danych itp.). W zespole łączymy wiedzę wiedzę biznesową a także techniczną w zakresie analizy danych przy pomocy narzędzi: SAS, SQL, R, VBA itp. Jednym z obszarów, w których pomagamy klientom jest obszar zarządzania danymi i jakości danych (Data Governance) dla celów regulacyjnych (BCBS 239, Solvency II, Rekomendacja D).

Twoje zadania:

  • udział w pracach dla Klientów z sektora bankowego i ubezpieczeniowego,
  • analiza i dokumentacja procesów biznesowych Klienta,
  • analiza i dokumentacja przepływów danych,
  • ocena jakości danych i projektowanie rozwiązań mających na celu zapewnienie jakości,
  • projektowanie zasad, procedur i organizacji zarzadzania danymi i jakością danych,
  • budowanie dokumentów i opracowanie materiałów szkoleniowych potrzebnych do spełnienia wymagań projektu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania danymi dla celów regulacyjnych (BCBS 239, Solvency II, Rekomendacja D),
  • znajomość zagadnień Data Governance, Data Lineage, Zarządzenie Jakością Danych, Architektura Danych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analityczne,
  • Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku i odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą.

Dodatkowym atutami będą:

  • znajomość aplikacji wspierających rozwiązania Data Governace i Data Quality,
  • znajomość SAS, SQL, R,
  • doświadczenie w pracy z danymi i ich analizami z wykorzystaniem metod ilościowych.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.