Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-15
Operations Asset Manager
Nr ref. 31665_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Warszawa31665_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowy fundusz, inwestujący w nieruchomości handlowe na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia u jednego z liderów w branży
  • Pracę pełną wyzwań i rozwoju na wymagających i prestiżowych projektach
  • Dalsze możliwości awansu
Opis stanowiska
  • Usprawnianie, scentralizowanie oraz zoptymalizowanie procesów zakupowych spółki
  • Współtworzenie budżetów operacyjnych a następnie ich identyfikowanie oraz optymalizowanie
  • Zarządzanie relacjami z partnerami strategicznymi i lokalnymi dostawcami w celu rozwiązania wyzwań operacyjnych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (ochrona, serwis sprzątający, zakupy energii) w zakresie operacyjnym
  • Bliska współpraca z Asset Managerami oraz zewnętrznymi Property Managerami
Profil kandydata
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w roli Property Managera zarządzającego kilkoma obiektami handlowymi
  • Wykształcenie wyższe- preferowane techniczne, związane z zarządzaniem nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, kreatywność oraz pro-aktywne działanie nastawione na realizację celów biznesowych

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik