Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-12-27
Specjalista ds. Kadr i Płac
Nr ref. 181044/4780
Kraków, małopolskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych Klientów z branży retail, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • naliczanie wynagrodzeń,
  • przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych,
  • prowadzenie akt osobowych, rozliczanie ewidencji czasu pracy – zwolnień lekarskich, urlopów itp.,
  • kontrola zgodności działań z prawem pracy,
  • monitorowanie zmian w przepisach oraz jeśli to konieczne, sugerowanie zmian w działaniach operacyjnych,
  • nieustanna obsługa pracowników – odpowiadanie na ich zapytania oraz wsparcie w kwestiach związanych z obszarem odpowiedzialności.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z programami MS Office, w szczególności Excel,
  • doświadczenie w naliczaniu zobowiązań dla ZUS, GUS, US oraz PFRON,
  • dokładność, skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoki poziom kultury osobistej.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • możliwość pracy z różnych lokalizacji na terenie Polski,
  • szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju,
  • możliwość udziału w nowych i ciekawych projektach,
  • miłą atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole.