Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-15
Gdańsk, pomorskie
Kontroling, BPO/SSC

Business Controller / Kontroler Komercyjny

Gdańsk31766_MP_PL

Potencjalnym pracodawcą jest jeden z liderów swojej kategorii, spółka z wieloletnim doświadczeniem branżowym. W związku z rozwojem organizacji poszukuje Kandydata na nowo tworzone stanowisko odpowiedzialne za optymalizację cen, analizę kontaktów handlowych oraz marżowość produktów.
Oferujemy
  • Udział w strategicznych projektach w spółce
  • Pakiet premiowy
  • Opieka medyczna
Opis stanowiska
  • Biznespartner dla Dyrektora Sprzedaży i Marketingu
  • Analityczne wspieranie działu handlowego w podejmowanych akcjach
  • Udział w projekcie optymalizacji procesów w spółce
  • Kształtowanie polityki cenowej
  • Analiza kontraktów handlowych- rentowności umów
  • Kalkulacja marżowości produktów
Profil kandydata
  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Minimum 3 letni staż pracy w obszarze kontrolingu
  • Biznesowe podejście oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość języka angielskiego (B2)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista