Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-21
Łódź, łódzkie
BPO/SSC

Specjalista ds Przygotowania Produkcji

Łódź31800_MP_PL

Dla naszego Klienta - generalnego wykonawcy, działającego m.in. w sektorze budownictwa infrastrukturalnego - poszukujemy obecnie osób z doświadczeniem w samodzielnym realizowaniu zakupów na budowę, na stanowisko Specjalisty ds. Przygotowania Produkcji.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Stałe zatrudnienie
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Praca przy realizacji ciekawych projektów
Opis stanowiska
  • Sporządzanie zapytań ofertowych
  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót
  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty)
  • Przeprowadzanie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami materiałów
  • Tworzenie i prowadzenie baz danych z cenami materiałów i usług
  • Wsparcie przy obsłudze kontraktów
  • Przeprowadzanie uzgodnień projektowych
  • Przygotowywanie planów zakupów
  • Zamawianie materiałów
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (praca na budowie będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista