Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-07
Store Director
Nr ref. 31802_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC

mazowieckie31802_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, która posiada sieć sklepów na terenie Polski i Europy. W związku z dalszymi planami ekspansji poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Store Director. Osoba na tym stanowisku raportowanie będzie bezpośrednio do Country Managera.
Oferujemy
  • Praca w międzynarodowej, stabilnej organizacji o bardzo przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet premiowy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie i sprawowanie kontroli nad sprawną działalnością powierzonego sklepu
  • Analiza bieżących wyników, analizowanie raportów sprzedaży
  • Zarządzanie ofertą handlową
  • Regularny kontakt z centralą firmy
  • Zarządzanie personelem sklepu poprzez delegowanie zadań, motywowanie i szkolenie zespołu (ponad 50 osób)
  • Dbanie o profesjonalną obsługę klienta
Profil kandydata
  • Doświadczenie w pracy w branży retail w sklepach wielkopowierzchniowych lub na stanowiskach regionalnych
  • Umiejętności zarządzania i motywowania podległego zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor
Dyrektor