Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-10
Kontroler Finansowy
Nr ref. 31648_MP_PL
mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

mazowieckie31648_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail poszukujemy Kandydata na stanowisko Kontrolera Finansowego
Oferujemy
  • Jasne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, program sportowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Codzienny i aktywny kontakt z językami obcymi
Opis stanowiska
  • Comiesięczne raportowanie do centrali w Niemczech wraz z analizą odchyleń
  • Zamknięcie finansowe miesiąca i roku we współpracy z firmą księgową w tym m.in. tworzenie rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • Identyfikacja ryzyka finansowego w spółce,
  • Budżetowanie i forecastowanie
  • Zarządzanie płynnością finansową,
  • Utrzymanie i rozwój systemu rachunkowości zarządczej w spółce, w tym raportowanie wewnętrzne do Dyrektora Zarządzającego, Działu Sprzedaży i Marketingu,
  • Kontrola poprawności księgowań,
  • Zarządzanie należnościami handlowymi,
  • Analiza inwestycji,
  • Udział w negocjacjach warunków umów,
  • Udział we wdrożeniach/rozwoju systemów IT w spółce.
Profil kandydata
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w kontrolingu/finansach w spółkach w branży retail/dystrybucji,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość Excel'a (m.in. zaawansowane formuły, tabele przestawne)
  • Mile widziana znajomosc Access'a i VBA

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista