Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-21
Pruszcz Gdański, pomorskie
Księgowość, BPO/SSC

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Pruszcz Gdański31805_MP_PL

Jeden z liderów branży FMCG poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac, który będzie odpowiedzialny za naliczanie listy płac oraz wsparcie pracowników w bieżących kwestiach z obszaru HR.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do posiłków
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za procesy kadrowo-płacowe
  • Nawiązywanie oraz rozwiązywanie umów o pracę
  • Przygotowanie i naliczanie list płac
  • Ewidencja czasu pracy
  • Administracja benefitami
  • Tworzenie raportów dotyczących stanu zatrudnienia, badań lekarskich, szkoleń i planów urlopowych
  • Bieżące wsparcie dla pracowników i managerów z zakresu prawa pracy
Profil kandydata
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Praktyczna znajomość procesu naliczania płac
  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentowania raportów
  • Obsługa programów kadrowo-płacowych: Płatnik, Symfonia

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista