Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-08
Chief Accountant
Nr ref. 31693_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa31693_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, która funkcjonuje i rozwija swoją działalność w branży konstrukcyjno-budowlanej, po podjęciu strategicznych decyzji o rozwoju działalności w Polsce, poszukujemy ambitnej osoby, która wzmocni dział finansów na stanowisku: Głównego Księgowego.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Komfortowe warunki pracy
  • Wsparcie zgranego zespołu w realizacji zadań
Opis stanowiska
  • Kierowanie działem księgowości Grupy spółek (7 osób)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnych z prawem rachunkowym (IFRS)
  • Współpraca z audytorami (BIG4)
  • Sporządzenie dokumentacji cen transferowych
  • Monitorowanie realizacji umów
  • Rozliczenie realizowanych inwestycji budowlanych
  • Odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, księgowość)
  • Znajomość systemów ERP, mile widziane doświadczenie w implementacji
  • Bardzo dobra znajomość podatków
  • Doświadcznenie na podobnym stanowisku w spółkach o obrotach >250 mln zł
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Otwartoścćna podróże służbowe
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista