mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-12-14
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Kontroling, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista ds. kontroli wewnętrznej w obszarze sprzedaży instytucjonalnej
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/129/1118

Zadania jakie dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • przygotowywanie i opiniowanie projektów regulacji wewnętrznych Departamentu Sprzedaży Instytucjonalnej w Biurze Maklerskim
  • prowadzenie okresowych kontroli wewnętrznych w przedmiocie przestrzegania obowiązujących przepisów prawa, procedur i regulacji wewnętrznych
  • identyfikacja ryzyka braku zgodności w realizowanych procesach, z uwzględnieniem wpływu zmian otoczenia prawnego na działalność departamentu
  • opiniowanie dokumentacji produktowej w procesie wdrażania, modyfikacji produktów i usług oferowanych przez departament, w celu przeciwdziałania ryzyku braku zgodności z prawem
  • doradztwo oraz bieżące wsparcie pracowników banku w wypełnianiu przez nich obowiązków zgodnie z przepisami prawa
  • prowadzenie korespondencji z organami nadzoru Domu Maklerskiego

Osoba, której szukamy powinna mieć:

  • wykształcenie wyższe o profilu prawniczym
  • minimum roczne doświadczenie w pracy z podobnym zakresem obowiązków
  • wiedzę z zakresu prawa w obszarze rynków finansowych i rekomendacji nadzorczych, ze szczególnym uwzględnieniem otoczenia prawnego funkcjonowania Domów Maklerskich
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • motywację do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

       Otwartość na podjęcie pracy w oparciu o umowę na zastępstwo

Poziom stanowiska
Specjalista