Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-26
Digital Operations Specialist
Nr ref. 31779_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
IT, BPO/SSC

Warszawa31779_MP_PL

Nasz klient to międzynarodowa firma z branży rozrywkowej, jeden z 3 największych globalnych graczy w swojej kategorii. Firma może poszczycić się wieloletnią tradycją i historią współpracy i promowania największych gwiazd w światowym show businessie, dawniej jak i współcześnie.
Oferujemy
  • Ciekawa praca i możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie z branży rozrywkowej
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefitów (karta multisport, bilety na koncerty, eventy)
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za digitalizacje kontentu
  • Zmiany cen i tworzenie kampanii cenowych w systemie
  • Tworzenie linków do sklepów cyfrowych
  • Koordynacja integracji technicznej
  • Dostarczanie katalogów
  • Tworzenie raportów
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe informatyczne preferowane
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe lub staże w obszarze serwisów cyfrowych mile widziane
  • Poparta przykładami umiejętność szybkiej nauki i wyciągania wniosków
  • Wysoka motywacja do dalszego rozwoju, proaktywność, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
  • Dojrzałość, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • Biegła znajomość j. angielskiego - warunek konieczny

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista