Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-26
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza, Human Resources
angielski

(Młodszy) Specjalista ds. Analiz HR z jęz. angielskim

Warszawa31865_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży technologicznej z ponad 100-letnią tradycją z siedzibą na południowych obrzeżach Warszawy.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie analiz/zestawień/raportów w zakresie danych HR
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP
  • Aktualizacja danych pracowniczych w systemie SAP
  • Przygotowywanie raportów dot. zatrudnienia
  • Ścisła współpraca z Globalnym HR Director oraz Centrum Operacyjnym HR
Profil kandydata
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym w mowie piśmie - min. B2 (warunek konieczny)
  • Znajomość systemu SAP (preferowane)
  • Doświadczenie w obszarze przygotowywania analiz HR (mile widziane)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski