Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-12
Księgowy - branza mediowa
Nr ref. 31461_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa31461_MP_PL

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z branży mediowo/rozrywkowej poszukujemy Kandydata na stanowisko - Księgowej/Księgowego.
Oferujemy
* Pakiet benefitów * Pakiet szkoleń podatkowo/księgowych * Praca w firmie o globalnym zasięgu
Opis stanowiska
* Kompleksowa obsługa procesu zakupów * Obsługa procesu płatności * Księgowanie wyciągów bankowych i kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami * Kontrola rozliczeń pracowniczych oraz procesu ich księgowania * Prowadzenie ewidencji środków trwałych * Udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych, uzgadnianie i weryfikacja kont księgowych * Pomoc przy przygotowaniu sprawozdań finansowych * Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym * Wsparcie działu w bieżących zadaniach * Aktywny udział w usprawnieniu procesów, realizowaniu projektów
Profil kandydata
* Wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego, w szczególności podatku VAT i CIT * Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku w dziale księgowym * Dobra znajomość systemu SAP oraz MS Excel - warunek konieczny * Znajomość modułu środków trwałych będzie dodatkowym atutem * Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie * Wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości, finansów lub pokrewne * Obowiązkowość, zaangażowanie i duża motywacja do pracy * Dokładność, systematyczność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy * Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu * Otwartość na pomoc innym pracownikom firmy oraz na nowe wyzwania

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista