Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-12
Kontroler Finansowy - Pharma
Nr ref. 31854_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Warszawa31854_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży farmaceutycznej produkująca leki OTC i RX.
Oferujemy
Nasz klient oferuję pracę w prawdziwie międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu rocznego oraz jego aktualizację
  • Raportowanie do centrali firmy
  • Współpraca z działem księgowym przy zamknięciach cyklicznych
  • Przygotowywanie analiz biznesowych dotyczących np. rentowności produktów
  • Odpowiadanie na pytania innych działów i przygotowywanie analiz ad hoc
  • Usprawnianie procesów finansowych oraz narzędzi
  • Analizowanie odchyleń oraz ich wyjaśnianie
  • Przygotowywanie rekomendacji dla biznesu
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse)
  • Minimum 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale finansów / kontrolingu
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Doświadczenie w pracy w firmie handlowej lub farmaceutycznej
  • Znajomość systemu SAP FI/CO - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w raportowaniu w systemie HFM
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (komunikacja z wieloma departamentami firmy)
  • Chęć wychodzenia z inicjatywą, otwartość na zmiany

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista