Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-23
Główna Księgowa (k/m)
Nr ref. 31908_MP_PL
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Księgowość, BPO/SSC

Ostrów Wielkopolski31908_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna będąca liderem w swojej branży zlokalizowana w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów;
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem branży.
Opis stanowiska
  • Monitorowanie księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych;
  • Odpowiedzialność za terminowe przygotowanie i kontrolę deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT);
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych wg MSSF;
  • Współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP);
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów;
  • Aktywne wsparcie w prowadzeniu finansów Spółki; raportowanie do dyrektora finansowego;
  • Rozwiązywanie problemów podatkowych, księgowych i systemowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Zarządzanie podległym zespołem.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Uprawnienia biegłego rewidenta będą dodatkowym atutem;
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Znajomość systemów klasy ERP;
  • Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność; doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista