Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-28
Młodszy Kontroler Finansowy
Nr ref. 31927_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Warszawa31927_MP_PL

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej spółki z sektora nowych technologii poszukujemy osoby, która dołączy do organizacji na nowo tworzone stanowisko Młodszego Kontrolera Finansowego.
Oferujemy
Prywatna opieka zdrowotna oraz karta sportowa Dopłaty do kursów zawodowych oraz językowych Udział w organizowanych imprezach i wydarzeniach kulturalnych "Owocowe środy" :)
Opis stanowiska
Analiza potrzeb i wdrażanie systemów i narzędzi wspierających finanse i rachunkowość zarządczą oraz raportowanie Optymalizacja i rozwój istniejących narzędzi do raportowania (Excel) Udział w procesie planowania oraz prognozowania wyniku finansowego spółki Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca Odpowiedzialność za konsolidację oraz raportowanie wyników firmy dla Grupy Szczegółowa analiza odchyleń wyników firmy wraz z wyjaśnieniem i komentarzem Aktywny udział w projektach inwestycyjnych
Profil kandydata
Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej organizacji o złożonej strukturze Doskonała znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej, w tym rachunku kosztów i analizy finansowej Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową Zaawansowana znajomość MS Office, w tym biegle MS Excel i Power Point Znajomość MS Access, SQL będzie dodatkowym atutem Dokładność, wysokie umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużej ilości danych Doświadczenie w tworzeniu i rozwoju narzędzi ds. raportowania i/lub informacyjnych systemów zarządzania Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność strategicznego oraz analitycznego myślenia umiejętność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista