Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-24
Trzebnica, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC

Kontroler Finansowy Zakładu (k/m)

Trzebnica31935_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Brzegu Dolnego.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonus;
  • Auto służbowe;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Unikalna możliwość rozwoju i sprecyzowana ścieżka kariery.
Opis stanowiska
  • Opracowywanie rocznego Business Planu, prognozowanie, bieżąca i cykliczna analiza odchyleń;
  • Analizy rentowności wdrożenia projektów oszczędnościowych oraz nadzór nad nimi;
  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Grupy;
  • Przygotowanie budżetów i monitoring ich realizacji wraz z wyjaśnieniem odchyleń, sporządzanie i aktualizacja prognoz finansowych;
  • Zarządzanie cash flow;
  • Analiza kosztów i ich alokacja zgodnie z polityką firmy;
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań;
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień;
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe;
  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu lub finansów, oraz w samodzielnej, odpowiedzialne roli;
  • Silna chęć rozwoju oraz objęcia strategicznej roli w niedługim czasie;
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, przy wielu projektach jednocześnie.
  • Wysokiej motywacji połączonej z zaangażowaniem i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista