Santander Consumer Bank S.A.
Data aktualizacji: 2019-01-04
Kierownik Oddziału
Nr ref. KO/12/OSWLKP/2018
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Obecnie do Oddziału Banku w Ostrowie Wielkopolskim

poszukujemy osoby na stanowisko:

Miasto: Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Numer ref.: KO/12/OSWLKP/2018

Zadania:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy w podległym oddziale Banku;
  • realizacja wyznaczonego budżetu;
  • zarządzanie sprzedażą w oddziale i aktywne wsparcie procesu sprzedaży produktów bankowych;
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym;
  • wsparcie doradców w realizacji celów sprzedażowych oraz celów indywidualnych;
  • dbanie o jakość, standardy sprzedaży oraz poziom obsługi Klienta w oddziale Banku;
  • inicjowanie i koordynowanie działań zmierzających do pozyskania nowych i utrzymania obecnych Klientów Banku;
  • zapewnienie funkcjonowania Oddziału zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • orientacji na osiąganie wyników i wysokiej motywacji do pracy;
  • łatwości nawiązywania kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;
  • umiejętności motywowania i inspirowania zespołu;
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz wysokiej kultury osobistej;
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
  • sumienności, obowiązkowości i nastawienia na realizację wyznaczonych zadań;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i procesem sprzedaży.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach globalnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna);
  • wynagrodzenie stałe i premia adekwatna do uzyskiwanych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV wraz z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania”.

W temacie korespondencji elektronicznej prosimy o napisanie pełnego numeru referencyjnego. Santander Consumer Bank SA zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych materiałów nie zwracamy.

Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik