Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-18
Główna Księgowa
Nr ref. 31977_MP_PL
Polska
Księgowość, BPO/SSC

Polska31977_MP_PL

Poszukujemy dziś wykwalifikowanych kandydatów i kandydatek, którzy chcieliby rozwijać kompetencje w zakresie rachunkowości, na stanowsku Głównej Ksiegowej / Głównego Księgowego we współpracy z miedzynarodową organizacją, która ma siedzibę główną w Kutnie.
Oferujemy
Praca w międzynarodowej firmie Umowa o pracę Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Opis stanowiska
Pełna obsługa ksiąg rachunkowych Kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych Odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdań finansowych Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT) Zarządzanie i rozwój zespołu Doradztwo księgowe i podatkowe dla zarządów spółek zależnych
Profil kandydata
Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia), Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych, w tym praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości Znajomość przepisów dotyczących ewidencji środków trwałych, rozliczania inwentaryzacji materiałowych Umiejętność pracy w systemach ERP Bieżąca i aktualizowana wiedza w zakresie podatków Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doskonała organizacja pracy własnej Umiejętność dzielenia sie wiedzą i budowania pozytywnych relacji

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista