Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-04
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC

Specjalista w Dziale Doradztwa Podatkowego Grupy Kapitałowej

Warszawa31984_MP_PL

Dla naszego Klienta, prestiżowej Grupy Kapitałowej z sektora biotechnologi poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty w Dziale Doradztwa Podatkowego Grupy.
Oferujemy
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku Możliwość nabycia praktycznych i unikalnych umiejętności
Opis stanowiska
Analiza i opiniowanie umów, ofert i potencjalnych transakcji pod kątem podatkowym Konsultacje w zakresie rozliczeń zagadnień podatkowych Analiza zgodności zapisów księgowych z rozliczeniami podatkowymi Kontakt z organami skarbowymi, udział w przygotowywaniu wyjaśnień oraz odpowiedzi dla Urzędów Skarbowych Bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych oraz przygotowanie odpowiednich rekomendacji w tym zakresie Współpraca z innymi działami Spółki w obszarze prawno-podatkowym Udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
Profil kandydata
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki:prawo, ekonomia, finanse lub rachunkowość) Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Dobra znajomość zagadnień z prawa podatkowego (w szczególności VAT i CIT) Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie Umiejętność pracy w zespole, chęć do dzielenia się wiedzą i spostrzeżeniami Profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków i dobra organizacja pracy własnej Doświadczenie we współpracy z Grupą Kapitałową będzie dużym atutem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista