Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-05-27
Specjalista ds. Zakupów
Nr ref. 181084/4825
Leszno, wielkopolskie
Sprzedaż, Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, wieloletniego lidera na europejskim rynku związanego z branżą automotive, poszukujemy kandydatów, którzy stworzą nowoczesny zespół w dziale zakupów, wdrażając do firmy optymalne procesy zgodne z aktualnymi standardami rynku.

Miejsce pracy: Leszno

Opis stanowiska:
  • zarządzanie określoną grupą surowców i materiałów,
  • negocjacje warunków współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • dbałość o efektywną realizację strategii zakupowej,
  • budowanie wartościowych i stałych relacji z dostawcami,
  • współpraca projektowa z zespołami produkcji oraz sprzedaży,
  • optymalizacja procesów zakupowych,
  • bieżąca ocena dostawców,
  • analizowanie i raportowanie procesów zakupowych.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z zakupami
    w branży produkcyjnej,
  • zaawansowana znajomość systemu SAP lub innego ERP (doświadczenie
    we wdrażaniu systemu będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie
    i piśmie, pozwalająca na płynną komunikację,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • doświadczenie w negocjacjach bezpośrednich,
  • znajomość programu Excel,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferta obejmuje:
  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • realny wpływ na decyzje zakupowe i rozwój produktów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania podstawowych celów,
  • system ubezpieczeń na życie i opieki zdrowotnej,
  • system miesięcznych premii zależnych od jakości i wyników pracy.