Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-19
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Glówna Ksiegowa - Błonie - Zachodnia część Warszawy

Warszawa31924_MP_PL

Międzynarodowa firma z sektora B2B poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego / Głównej Księgowej. Wybrany kandydat będzie odpowiadać za pełną księgowość spółki.
Oferujemy
* Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i doświadczenia pracownika * Stałą możliwość poszerzania kompetencji poprzez realizację ciekawych projektów * Wysoki stopień samodzielności i odpowiedzialności * Pracę w zintegrowanym, nastawionym na wspólne osiąganie celów biznesowych zespole
Opis stanowiska
* Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem pełnej księgowości spółki zgodnie z polskimi i grupowymi standardami * Kontrola prawidłowości operacji finansowo - księgowych ujmowanych w księgach * Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych * Terminowe sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych dla Zarządu oraz dla instytucji zewnętrznych * Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE) i raportowania statutowego (GUS, NBP) * Zarządzanie procedurami wewnętrznymi i cenami transferowymi * Współpraca z bankami, audytorami, urzędami * Wsparcie w zarządzaniu płynnością firmy i ryzykiem kursowym * Testowanie i rozwój systemu księgowego oraz wsparcie systemów z nim powiązanych * Zarządzanie 3 osobowym zespołem księgowym
Profil kandydata
* Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość), certyfikat MF * Bardzo dobra znajomość SAP i zagadnień gospodarki magazynowej, jako warunek konieczny * Dobra znajomość języka angielskiego * Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/handlowej * Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych * Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym * Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów księgowych będzie dodatkowym atutem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista