Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-03-19
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym zlokalizowanej w Warszawie, poszukujemy osób, które będą uczestniczyły w budowaniu nowego zespołu

Starszy Księgowy/-a w dziale GL/RtR
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 17995/4829

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie i księgowanie zapisów księgowych (przedpłaty, alokacje kosztów, rozliczenia międzyokresowe, rozliczenia bankowe),
  • przegląd bilansu,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca,
  • uzgodnienia bilansowe,
  • rozwiązywanie wszelkich nieścisłości związanych z uzgodnieniami,
  • obsługa zewnętrznych i wewnętrznych zapytań audytowych oraz audyt SOX.
Wymagania:
  • min. 2 - 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze GL/RtR,
  • kierunkowe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne)
  • płynna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość regulacji SOX,
  • bardzo dobra znajomość programu SAP będzie dużym atutem,
  • biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office,
  • elastyczność w działaniu,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • wysokie umiejętności organizacji czasu pracy.
Oferta obejmuje:
  • możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu księgowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej, zniżki do teatrów oraz wiele innych),
  • dogodną lokalizację biura w okolicach centrum,
  • dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.