Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-03
Specjalista ds. kadr i plac
Nr ref. 32041_MP_PL
Leszno, wielkopolskie
BPO/SSC

Leszno32041_MP_PL

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac, który będzie odpowiedzialny za naliczanie listy płac oraz wsparcie pracowników w bieżących kwestiach z obszaru HR.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Możliwość rozwoju w bardzo dynamicznym środowisku produkcyjno-usługowym;
  • Ubezpieczenie grupowe i pakiet socjalny;
  • Możliwość nieodpłatnej nauki języka angielskiego na terenie firmy.
Opis stanowiska
  • Obsługa pracowników w zakresie związanym ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilno - prawnymi;
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych;
  • Obsługa rozliczeń z ZUS (Płatnik, pue);
  • Raportowanie oraz sporządzanie sprawozdań do GUS;
  • Udział w tworzeniu i aktualizacji procedur i regulaminów;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację.
Profil kandydata
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy;
  • Praktyczna znajomość procesu naliczania płac ;
  • Znajomość przepisów związanych z zarządzaniem ZFSS;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentowania raportów.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista