Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-01-30
Administrator Sieci Dostępowej
Nr ref. 181098/4832
Niepołomice, małopolskie
IT, Administracja

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie sieci światłowodowych, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska:
  •  planowanie konfiguracji sieci dostępowej,
  •  konfiguracja urządzeń sieciowych,
  •  utrzymanie urządzeń i konfiguracji sieciowej,
  •  instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów zarządzania i towarzyszących,
  •  współpraca z partnerami biznesowymi.
Wymagania:
  •  wykształcenie techniczne,
  •  znajomość systemów sieciowych opartych o protokoły TCP/IP oraz rozwiązań warstwy 2 OSI,
  •  doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych,
  •  samodzielność i odpowiedzialność,
  •  komunikatywność,
  •  znajomość obsługi systemów operacyjnych Linux oraz Windows,
  •  prawo jazdy kat. B
Oferta obejmuje:
  •  umowę o pracę lub kontrakt managerski B2B,
  •  pracę w stabilnej i rzetelnej organizacji, nastawionej na rozwój,
  •  szerokie możliwości poszerzania kwalifikacji i kompetencji dzięki zróżnicowanym szkoleniom,
  •  uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,
  •  szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie i dopasowany system premiowy.