Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-02-13
DevOps Engineer
Nr ref. 180983/4702
Warszawa, mazowieckie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, polskiego startupu tworzącego rozwiązanie typu SaaS, któremu zaufało ponad 2000 firm z całego świata (w tym 70% z USA), poszukujemy nowych członków zespołu. Do pracy nad ich flagowym projektem aktualnie prowadzimy rekrutację na

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • budowanie skalowalnej infrastruktury oraz zapewnienia ciągłości działania systemów i aplikacji,
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów oraz obsługa incydentów związanych z zarządzanymi aplikacjami,
  • administracja serwerami, systemami, a także projektowanie nowych rozwiązań,
  • zarządzanie wydajnością oraz optymalizacja systemów,
  • dbanie o bezpieczeństwo w obszarze IT.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Linuxa (Debian lub Ubuntu) poparte doświadczeniem,
  • doświadczenie w pracy z Nginx, MySQL, Docker (mile widziane: Bash, Jenkins),
  • dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie B2),
  • wiedza jak dbać o to, by systemy zachowywały ciągłość pracy i działały optymalnie,
  • zapał do projektowania nowych rozwiązań, administracji systemami oraz praca na incydentach związanych z zarządzaniem aplikacjami,
  • wysokie umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole,
  • otwartość na dzielenie się wiedzą oraz chęć do poszerzania swojej własnej wiedzy i kompetencji.

Mile widziane:

  • znajomość Grafany,
  • znajomość standardów metodyki Agile/Scrum,
  • doświadczenie w realizacji projektów SaaS’owych.
Oferta obejmuje:
  • pracę w przyjacielskiej i startupowej atmosferze w szybko rozwijającej się firmie,
  • pełne wsparcie przy wdrożeniu,
  • nienormowany czas pracy,
  • nowy laptop w zależności od Twoich preferencji: Mac / Dell/ Microsoft,
  • dostęp do wiedzy, książek, a do tego imprezy integracyjne oraz rozgrywki w piłkarzyki,
  • możliwość porozmawiania z Alexą przy filiżance świeżo palonej, pysznej kawy z ekspresu,
  • świeże owoce w biurze oraz dwa razy w tygodniu obiad na koszt pracodawcy,
  • darmowy parking,
  • możliwość oderwania się od zadań i odzyskania świeżości umysłu podczas wspólnych gier w godzinach pracy.