Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-06
Koordynator Biura (m/f)
Nr ref. 32097_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja

Warszawa32097_MP_PL

Naszym Klientem jest spółka z branży nieruchomości, która obecnie rozwija się w bardzo ciekawym kierunku. Nasz Klient przeprowadził się niedawno do nowego, nowoczesnego biura, które obecnie liczy około 20 osób, a w roku 2019 planuje dalszy rozwój i pracę na ciekawych inwestycjach.
Oferujemy
  • nowe biuro, możliwość ustawienia pewnych procesów 'po swojemu'
  • super przełożony i zespół pracujący w biurze
  • bardzo ciekawa firma, która ma przed sobą bardzo interesujące plany na dalszy rozwój :)
Opis stanowiska
  • zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania biura: weryfikacja istniejących procedur, kontakt z dostawcami, dbanie o zaopatrzenie
  • bieżący kontakt z administratorem budynku pod kątem utrzymania biura, ewentualnych napraw i serwisów
  • zapewnienie płynności pracy recepcji - obsługa gości, korespondencji, nadanie odpowiedniego biegu fakturom i dokumentom (w tym wsparcie działu finansowego)
  • zarządzanie flotą samochodową
  • wsparcie Zarządu w codziennych funkcjonowaniu: wsparcie w prowadzeniu kalendarzy (częściowe), organizacja spotkań, biletów, rozliczanie wydatków, udział w spotkaniach
Profil kandydata
  • doświadczenie na stanowisku związanym z administracją: recepcja, zarządzanie biurem, wsparcie zarządu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna i dobra znajomość MS Office
  • chęć dalszego rozwoju na wspomnianym stanowisku
  • pozytywne nastawienie i odpowiedni poziom empatii :)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista