Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-01-30
IT Manager
Nr ref. 181104/4842
Lublin, lubelskie
IT
IT Manager

www.goldmanrecruitment.pl

Dla firmy z branży automotive, otwierającej swój pierwszy, a zarazem wzorcowy zakład produkcyjny w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko

IT Manager
IT Manager
Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
  • zapewnienie wewnątrzzakładowej obsługi informatycznej, wsparcia dla całej infrastruktury IT i systemów operacyjnych, w tym serwerów, stacji roboczych, routerów sieciowych, węzłów sieci, oraz urządzeń przemysłowych w zakładach,
  • monitorowanie, mierzenie, zarządzanie i raportowanie efektywności dostarczanych lokalnie usług i rozwiązań operacyjnych,
  • opracowywanie i utrzymywanie systemu raportowania danych w celu wykazania postępów w zakresie osiągania i przekraczania mierników SLA, poprawy dostarczania usług i zadowolenia klientów w zakładach,
  • praca z wewnętrznymi zasobami i partnerami zewnętrznymi w celu poprawy wydajności codziennych operacji IT,
  • zapewnienie, że systemy/ rozwiązania spełniają/ przekraczają poziomy dostępności i wydajności,
  • zmniejszenie liczby incydentów mających wpływ na działalność gospodarczą, zmniejszenie liczby straconych godzin pracy związanych z IT oraz zapewnienie zadowolenia klientów na poziomie lokalnym w zakładach,
  • nadzorowanie wszystkich pomieszczeń sprzętu IT w fabrykach,
  • przejęcie odpowiedzialności za wszystkie incydenty i inicjatywy mające wpływ na środowisko IT zakładu,
  • monitorowanie zasobów systemu i unikanie krytycznych przestojów,
  • zmiany w lokalnej infrastrukturze IT zakładu,
  • odpowiedzialność za nadzór, obsługę zarządzania siecią LAN / WAN,
  • rozwiązywanie problemów, analiza przyczyn i zapobieganie ich występowaniu,
  • monitorowanie lokalnych wskaźniki dostępności i wydajności systemu.
Wymagania:
  • minimum 6-letnie doświadczenie w branży IT,
  • wiedza z zakresu codziennych operacji IT i zarządzania systemami,
  • doświadczenie w zarządzaniu i obsłudze systemów dla przedsiębiorstw, w tym: rozwiązaniami systemów serwerowych, rozwiązaniami systemów średniej wielkości, rozwiązaniami dla systemów main frame, systemami zarządzania relacyjnymi bazami danych, sieciami LAN/ WAN,
  • doświadczenie w pracy z metodologiami zarządzania projektami i dyscyplinami, które obejmują: Scope, Timing Budget, Requirements/ Design, Implementation, Communications, Risk Management, Fall Back Planning,
  • doświadczenie w rozumieniu i definiowaniu wymagań środowiskowych IT,
  • doświadczenie w stosowaniu standardu IT, metodologii opartych na najlepszych praktykach oraz narzędzi i procesów zarządzania systemami (ITIL),
  • doświadczenie w pracy bezpośrednio z decydentami IT,
  • doświadczenie w pracy w środowiskach zespołowych i zarządzaniu zespołem, przy jednoczesnym rozwijaniu efektywnych relacji w pracy z zespołem i kierownictwem,
  • biznesowa znajomość koncepcji i procesów przepływu pracy w następujących obszarach: sprzedaż w obszarze łańcucha dostaw, produkcja, zarządzanie materiałami, rozwój lub dystrybucja produktów,
  • doświadczenie w pracy z: Microsoft Outlook e-mail, Microsoft Office Tools Suite, Tivoli/ HP Open view Systems Management Tools, administracją systemów UNIX, SAP - podstawowa administracja, RDBMS Administration (Oracle; DB2), Engineering Systems (CAD/ CAE),
    e-commerce, Elektroniczna Wymiana Danych i komunikacja z dostawcami, zarządzanie klientami w przedsiębiorstwie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2),
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność zarządzania czasem,
  • umiejętności organizacyjne i planistyczne.

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • samochód służbowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • system kafeteryjny,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • pakiet szkoleń,
  • pełną wyzwań pracę w obszarze greenfield.