Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-04-19
Junior PHP Developer
Nr ref. 181115/4847
Wrocław, dolnośląskie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, znanej marki w branży nieruchomości, firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • opracowanie platformy biznesowej pod okiem Project Managera,
  • tworzenie i utrzymywanie aplikacji z wykorzystaniem języka PHP,
  • praca z relacyjnymi bazami danych MySQL,
  • wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • utrzymanie stron internetowych, zintegrowanych z aplikacją,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • minimum półroczne doświadczenie w komercyjnej pracy z językiem PHP,
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym,
  • doświadczenie w pracy z frontendowymi językami: HTML, CSS i JavaScript,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL oraz umiejętność pisania skomplikowanych zapytań,
  • znajomość standardów SEO,
  • chęć dalszego rozwoju, zdobywania wiedzy i poznawania nowych rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • język angielski na poziomie zaawansowanym (min. B2).

Mile widziana będzie:

  • znajomość frameworka React.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet benefitów w postaci: systemu kafeteryjnego, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie,
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju,
  • praca w profesjonalnym i wymagającym środowisku pracy w spółce działającej na globalną skalę,
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i programach rozwojowych,
  • udogodnienia w postaci własnej stołówki, biblioteki i strefa relaksu,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w kulturze organizacji nastawionej na wspieranie rozwoju zatrudnionych osób,
  • atrakcyjną lokalizację biura.