Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-15
Regional Export Manager Europe
Nr ref. 31923_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski, niemiecki

Podobne oferty pracy

Warszawa31923_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, posiadająca w swojej ofercie produkty orientalne. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Managera Exportu. Wybrana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za działania sprzedażowe firmy na terenie Niemiec, Szwajcarii i Austrii.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Ciekawe wyzwania i dużą samodzielność
  • Pracę na rynkach międzynarodowych
  • Narzędzia niezbędne do pracy
Opis stanowiska
  • Pełna odpowiedzialność za rozwój relacji z klientami (retailerzy oraz dystrybutorzy)
  • Osiąganie zamierzonych celów wartościowych oraz jakościowych
  • Rozwój oraz implementacja projektów marketingowych wspierających sprzedaż u Klientów
  • Odpowiedzialność za P&L
Profil kandydata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • Min 2 - letnie doświadczenie w rozwoju relacji biznesowych z sieciami handlowymi/dystrybutorami na terenie krajów regionu DACH
  • Doświadczenie z pracą z P&L oraz danymi biznesowymi
  • Mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik