Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-10
Kierownik Zmiany (m/f)
Nr ref. 32171_MP_PL
Świdnica, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2019-05-10 Aplikuj

Świdnica32171_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Świdnicy .
Oferujemy
  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne finansowane przez pracodawcę
  • firmową stołówkę z dofinansowaniem pracodawcy
  • dopłatę do opieki stomatologicznej
  • Fundusz Socjalny
Opis stanowiska
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobrze rozwinięte umiejętności kierowania zespołem
  • doświadczenie w przemyśle chemicznym lub spożywczym będzie dodatkowym atutem
  • znajomość norm i systemów jakości oraz zasad BHP
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność zarządzania projektowego
Profil kandydata
  • zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • zapewnienie prawidłowego procesu produkcyjnego
  • kontrola wskaźników kosztowych i wydajnościowych
  • współpraca w zakresie logistyki, magazynowania i dostaw
  • racjonalna gospodarka surowcami
  • wdrażanie technologii optymalizujących procesy produkcyjne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców