ArcelorMittal Business Center of Excellence
Data aktualizacji: 2019-01-27
Kraków, małopolskie
Księgowość
angielski, francuski
Specjalista ds. księgowości AR z j. francuskim

Opis stanowiska:

  • Obsługa kont należności Spółki z tytułu sprzedaży materiałów
  • Terminowe i prawidłowe, zgodne z procedurą, wprowadzanie do systemu SAP dokumentów (głównie przelewów od klientów )
  • Prawidłowe księgowanie różnego rodzaju wpływów (zaliczki, czeki) i różnych rozliczeń w ramach rozrachunków z klientem ArcelorMittal
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z należnościami
  • Miękka windykacja należności , wyjaśnianie przyczyn niepłatności , opóźnionych płatności
  • Pomoc w realizacji celów zespołu

Wymagania wobec kandydata:

  • Mile widziane doświadczenie w dziale księgowości
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie i znajomość systemu SAP
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Analityczne myślenie
  • Odpowiedzialność i samodyscyplina

Oferujemy:

  • Szkolenia profesjonalne oraz szkolenia językowe
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną Medicover, system kafeteryjny, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku tzw. "Wczasy pod gruszą"
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji „Dnia Hutnika”
  • Dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych
  • Miejsce pracy: Kraków
Pamiętaj, aby do swoich dokumentów dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, al. J. Piłsudskiego 92, oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).