Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Marketingu Bankowości Przedsiębiorstw w Warszawie na stanowisku:
Specjalista w Zespole Inicjatyw Marketingowych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DMK-ZIM

Główne zadania:

  • Udział w projektach marketingowych zorientowanych na budowę wizerunku Banku na rynku bankowości przedsiębiorstw oraz na realizację celów sprzedażowych w tym obszarze
  • Tworzenie materiałów informacyjnych na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (treść i szata graficzna prezentacji, ulotek, biuletynów, mailingów oraz strony internetowej i intranetowej)
  • Administrowanie systemem CRM i udział w projektach informatycznych rozwoju tego systemu

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w marketingu B2B, preferowane w sektorze finansowym
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie social selling-u i content marketingu
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, także w zakresie redagowania tekstów
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami CRM będzie dużym atutem
  • Biegła znajomość MS PowerPoint, poparta praktyczną umiejętnością budowania atrakcyjnych wizualnie prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, nastawienie na współpracę oraz realizację celu
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka samodzielność

Oferujemy:

  • Karierę w Banku o wieloletniej, stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju w obszarze marketingu bankowości korporacyjnej
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole nastawionym na wspólną realizację celów
  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań
  • Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.