Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Kontroling

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:
Starszy Specjalista w Zespole Kontroli Kont Własnych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

  • Kontrola i uzgadnianie ewidencji operacji factoringowych pomiędzy systemem EBI factor a systemem ICBS
  • Analiza pozycji rachunku wyników w zakresie wyniku na prowizjach
  • Kontrola i uzgadnianie ewidencji w zakresie efektywnej stopy procentowej
  • Udział w procesie zamykania miesiąca sprawozdawczego (wykonywanie korekt, kontrola sald)
  • Monitorowanie i rozliczanie pozycji otwartych na przypisanych kontach przejściowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku: bankowość, finanse, rachunkowość
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególność Excel)
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Grupy Finansowej Banku Millennium
  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.