Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisku:
Konsultanta w Zespole Transformacji Operacji
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DOP/ZTO

Zadania:

  • Realizowanie projektów mających na celu podnoszenie efektywności oraz automatyzację zadań realizowanych przez Departament
  • Realizowanie i udział w strategicznych projektach Banku
  • Współpraca z komórkami Departamentu oraz jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie wdrażania zmian systemowych oraz optymalizacji procesów
  • Inicjowanie i koordynowanie zmian w systemach informatycznych w zakresie zadań realizowanych w Departamencie Operacji
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej (wymagania biznesowe dla IT, harmonogramy, prezentacje)
  • Sprawowanie kontroli nad terminową realizacją zaleceń wydanych przez Departament Audytu Wewnętrznego i zewnętrzne organa nadzoru, dotyczących zadań wykonywanych w Departamencie
  • Sporządzanie planów kontroli wewnętrznej w Departamencie i monitorowanie ich realizacji
  • Opracowywanie raportów okresowych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem
  • Obsługa delegacji służbowych pracowników Departamentu
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących zadań Departamentu

Wymagania:

  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność współpracy i komunikacji
  • Umiejętność poszukiwania nowych/alternatywnych rozwiązań
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność planowania zadań
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań
  • Znajomość pakietów MS Office (Access, Excel, Word)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Umowę o pracę, pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.