Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Zapewnienia Zgodności w Warszawie na stanowisku:
Kierownik obszaru compliance produktów inwestycyjnych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DZZ-MIP

Zadania:

  • Kierowanie i raportowanie prac Zespołu Monitorowania Produktów Inwestycyjnych w Departamencie Zapewnienia Zgodności w zakresie zapewnienia zgodności:
    - oferowania instrumentów finansowych
    - zarządzania konfliktami interesów
    - inwestowania w instrumenty finansowe przez osoby powiązane
    - przepływu informacji poufnych i stanowiących tajemnicę zawodową
  • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru działalności maklerskiej Banku

Wymagania:

    • Minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze compliance związanym z produktami inwestycyjnymi
    • Znajomość przepisów z obszaru produktów inwestycyjnych
    • Wykształcenie wyższe prawnicze
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań
    • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Mile widziane będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w obszarze zapewnienia zgodności
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.