Santander Consumer Bank S.A.
Data aktualizacji: 2019-01-14
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Obecnie w lokalizacjach Białystok, Gdańsk, Gdynia i Warszawa poszukujemy do współpracy

Partner Sprzedaży Kredytów Samochodowych i Leasingów
Miasto: Gdańsk, pomorskie
Numer ref.: PSKS/01/GG/2019

Zadania:

  • Sprzedaż kredytów samochodowych, pożyczki leasingowej i leasingu operacyjnego
  • Obsługa wniosków i sporządzanie dokumentów kredytowych i leasingowych
  • Pozyskiwanie partnerów handlowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności sprzedaży produktów finansowych oraz udzielania kompetentnej informacji odnośnie tych produktów;
  • umiejętności słuchania i nastawienia na realizację potrzeb Klienta w tym dopasowania produktu finansowego; spełniającego oczekiwania Klienta;
  • kreatywności - poszukanie alternatywnych rozwiązań w niestandardowych sytuacjach;
  • wysokiego poziomu komunikatywności / budowania relacji zarówno z Klientem/Partnerem Handlowym,
    jak i jednostkami wewnętrznymi Banku zaangażowanymi w proces obsługi wniosków kredytowych;
  • odpowiedzialności, sumienności i dobrej organizacji pracy;
  • wiedzy z zakresu usług finansowych w szczególności przygotowywania dokumentacji i procesowania wniosków
    dla umów kredytowych;
  • determinacji w realizacji wyznaczonego celu;
  • wykształcenia min. średniego;
  • prawa jazdy kat. B;
  • obsługi pakietu MS Office;
  • prowadzenia lub gotowości do założenia działalności gospodarczej;
  • znajomość rynku motoryzacyjnego oraz specyfiki zawierania umów w kanałach zdalnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy;
  • wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej;
  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników;
  • wsparcie merytoryczne i opiekę mentora;
  • zdobywanie nowych doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupie finansowej;
  • pracę w zespole profesjonalistów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV wraz z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania”.

W temacie korespondencji elektronicznej prosimy o napisanie pełnego numeru referencyjnego. Santander Consumer Bank SA zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych materiałów nie zwracamy.

Poziom stanowiska
Specjalista