Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-08
Analityk Finansowy
Nr ref. 32192_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
Data aktualizacji: 2019-02-08 Aplikuj

Warszawa32192_MP_PL

Naszym klientem jest duża spółka deweloperska o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Oferujemy
  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą pracę z szerokim zakresem obowiązków i możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Miejsce parkingowe
Opis stanowiska
  • Kompleksowa obsługa finansowa wybranych projektów inwestycyjnych, w tym:
  • Pozyskiwanie źródeł finansowania
  • Negocjacje umów kredytowych i współpraca z bankami
  • Modelowanie finansowe oraz przygotowywanie analiz i prognoz finansowych
  • Przygotowywanie wycen oraz ocena rentowności projektów
  • Sporządzanie miesięcznych raportów zarządczych
  • Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego, kontrola wykonania
  • Udział w procesie planowania przepływów pieniężnych Grupy
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w finansach, kontrolingu lub audycie finansowym
  • Znajomość procesu pozyskiwania finansowania dla projektów inwestycyjnych
  • Doświadczenie w branży deweloperskiej / nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców