Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-08
Dyrektor ds. Consumer Finance
Nr ref. 32209_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa32209_MP_PL

Potencjalnym pracodawcą jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku oraz bardzo dobrej renomie. Dyrektor ds. Consumer Finance ma odpowiadać za rozwój rozwiązań wpierających sprzedaż, negocjacje z dostawcami zewnętrznymi oraz tworzenie strategii produktowej.
Oferujemy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwe auto służbowe
  • System premiowy uzależniony od indywidualnych wyników
Opis stanowiska
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (Banki, Firmy Ubezpieczeniowe)
  • Negocjacje warunków kontraktów
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz
  • Zarządzanie ofertą produktów finansowych dla Klientów indywidualnych
  • Przygotowanie szkoleń dla sieci sprzedaży
  • Koordynacja implementacji rozwiązań Consumer Finance
  • Tworzenie strategii Consumer Finance
  • Współpraca z zespołem marketingu oraz sprzedaży
  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki
  • Utrzymywanie kontaktów międzynarodowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie, marketing, finanse, prawo)
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów Consumer Finance: kredyt ratalny, karta kredytowa
  • Współpraca z sieciami Retail
  • Mile widziani Kandydaci z Branży Finansowej
  • Umiejętność tworzenia ofert handlowych, negocjacji warunków
  • Wymagana znajomość branży Retail, DYI
  • Preferowani Kandydaci z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor