Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-11
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
angielski, rosyjski

Podobne oferty pracy

Analityk finansowy z jęz. rosyjskim

Warszawa32214_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży supply chain z siedzibą w Warszawie (Mokotów).
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w projektach międzynarodowych
  • Możliwość rozwoju wewnęrz organizacji i posiadania wpływu na funkcjonowanie biznesu
  • Bogaty pakiet benefitów: - premia roczna - ubezpieczenie zdrowotne - karta Multisport - opieka medyczna
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie comiesięcznych raportów zarządczych
  • Analiza modeli biznesowych i polityki cenowej dla dedykowanego rynku
  • Przygotowywanie prognoz finansowych (tygodniowe/miesięczne/kwartalne) wraz z analizą odchyleń
  • Analiza kosztów/przychodów
  • Czynny udział w budżetowaniu i planowaniu finansowym
  • Przygotowywanie raportów finansowych i sprzedażowych
  • Tworzenie analiz ad hoc dotyczących funkcjonowania biznesu
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze analiz
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację w mowie i piśmie (min. B2)
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)
  • Samodzielność, komunikatywność, zaanagażowanie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista