Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-22
(Młodszy) Kontroler Finansowy
Nr ref. 32179_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość, BPO/SSC

Warszawa32179_MP_PL

Naszym Klientem jest spółka akcyjna notowana na giełdzie.
Oferujemy
Nasz Klient oferuje pracę w dynamicznym środowisku, rynkowe wynagrodzenie oraz rozwój zawodowy w kierunku Szefa Kontrolingu spółki giełdowej.
Opis stanowiska
  • Aktywne uczestnictwo w budowie działu kontrolingu
  • Budowanie raportów i procesów od zera
  • Opracowanie profesjonalnego systemu raportingu cyklicznego na potrzeby segmentów działalności i spółek zależnych
  • Opracowanie i również możliwość prowadzenia w przyszłości "business review"
  • Aktywny kontakt z biznesem w celu zrozumienia mechanizmów finansowych kierujących każdym z segmentów firmy i opracowania zestawu wskaźników monitorujących efektywność biznesową
  • Aktywne pilnowanie kosztów, przychodów budżetowych i reagowanie na odchylenia, proponowanie rozwiązań i inicjatyw optymalizacyjnych
  • Planowanie strategiczne, roczne i krótkookresowe (przygotowywanie prezentacji, formatek)
  • Ocena nowych przedsięwzięć inwestycyjnych
  • Weryfikacja i zarządzanie planem kont i MPKami
  • Uczestnictwo i opracowywanie inicjatyw optymalizacyjnych
Profil kandydata
  • 2-5 lat doświadczenia w pracy w dziale kontrolingu / raportowania / analiz finansowych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse i rachunkowość)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, Power Point
  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu celów
  • Świadomość pracy w dynamicznym środowisku, bez procesów i w stresie
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy
  • Chęć i umiejętność brania "spraw w swoje ręce"
  • Umiejętność krytycznego analizowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • Odpowiedzialność i dokładność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców