Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-08
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
Data aktualizacji: 2019-02-08 Aplikuj

Starszy Analityk w Zespole M&A

Warszawa32243_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma audytorsko-doradczych, świadcząca w Polsce usługi z zakresu audytu oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.
Oferujemy
  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Współpracę z renomowanymi klientami · Zaplanowaną ścieżkę kariery
  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet szkoleniowy i socjalny
Opis stanowiska
  • Samodzielna realizacja wyznaczonych zadań oraz wsparcie od strony analitycznej i operacyjnej w ramach projektów z zakresu doradztwa M&A
  • Przygotowywanie analiz przedsiębiorstw oraz otoczenia rynkowego
  • Tworzenie dokumentów procesowych
  • Udział w przygotowywaniu ofert usług doradczych dla klientów
  • Identyfikację potencjalnych inwestorów oraz celów do przejęcia
  • Koordynację badań due diligence oraz pracy praktykantów
  • Kontakt z osobami zaangażowanymi w projekt ze strony Klienta, inwestorów, celów przejęcia oraz innych biur na całym świecie
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie ekonomii, finansów lub zarządzania
  • 1 - 2 lata doświadczenia w pracy w renomowanej firmie doradczej (usługi corporate finance/doradztwo strategiczne) lub w dziedzinie analizy inwestycji
  • Biegła znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętności analityczne, dokładność i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
  • Bardzo dobrą organizację pracy, samodzielność w działaniu
  • Motywacje i zorientowania na realizowanie postawionych celów

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców