Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-04-08
Architekt IT - Java
Nr ref. 190012/4888
Rzeszów, podkarpackie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy tworzącej innowacyjne rozwiązania technologiczne między innymi dla branży bankowej, poszukujemy doświadczonego specjalisty, który dołączy do zespołu Architektów IT.

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za wybranie i zaprojektowanie odpowiednich rozwiązań technicznych w oparciu o wymagania klienta dla nowego projektu z obszaru bankowości korporacyjnej – projekt duży i długoterminowy,
  • odpowiedzialność za zaprojektowanie komponentów systemu oraz interfejsów, a także dobranie technologii oraz zadbanie o integrację systemu z innymi komponentami i / lub zewnętrznymi systemami,
  • bezpośrednia współpraca z klientem praz zespołem analityków biznesowych w celu stworzenia propozycji rozwiązań systemowych,
  • stworzenie dokumentacji dotyczącej architektury IT dla zespołów programistów oraz opracować plan rozwoju w odniesieniu do posiadanych w projekcie zasobów.
Wymagania:
  • doświadczenie w pełnieniu roli Architekta lub kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Starszego Programisty Java SE,
  • bardzo dobra znajomość technologii: Java 8, Microservices patterns, REST, SOAP, UML - kryterium decydujące,
  • doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisową,
  • dobra znajomość stacku technologicznego: Backend (RHEL 7, Spring Framework 5, Spring Boot 2.0 z zależnościami, Apache cxf, Hibernate 5.2, Swagger, Maven, Groovy, Flyway, Oracle 12c Release 2, PostgreSQL, Microsoft SQL, OpenShift Enterprise 3.11), Frontend (HTML5, CSS3/LESS/SASS, JS – ES2015+, Angular/NgRx lub ReactJS/Redux, Node.js, Express.js, Webpack),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną w tym języku – preferowany poziom znajomości języka B1/B2.
Oferta obejmuje:
  • pracę w zespole doświadczonych Architektów oraz ze specjalistami IT z obszarów analizy biznesowej, UX, testowania i innych,
  • nowy projekt dla dużego klienta z obszaru bankowości,
  • elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • pakiet dodatkowych benefitów: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty MultiSport, firmowa biblioteka,
  • 80h w skali roku przeznaczone na rozwój własny (lekcje języka angielskiego z Native Speakerem dwa razy w tygodniu, szkolenia i konferencje, Centra Kompetencji, Hackathony i inne – aktywności wewnętrzne i zewnętrzne),
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej (do dwóch dni w tygodniu) po okresie wdrożenia,
  • pakiet relokacyjny – jeśli jest taka potrzeba,
  • codziennie świeże owoce i pyszną kawę.