Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-08
mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Katowice, Kraków

Accounting Manager (duży zespół / grupa spółek / produkcja)

mazowieckie32224_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno-usługowa - największy podmiot w swoim sektorze działalności. W związku z dynamicznym rozwojem biznesu związanym z połączeniem się spółek oraz gotowości Zarządu do usprawnienia procesów nowej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Accounting Managera. Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny wprowadzenie niezbędnych zmian w funkcjonowaniu zespołu księgowego, konsolidację procesów oraz zwiększenie jakości pracy. Będzie współpracował z Głównymi Księgowymi w spółkach oraz bezpośrednio wspierał CFO w tworzeniu nowej organizacji pracy. Znajomość funkcjonowania biznesu produkcyjnego oraz języka angielskiego są kluczowe, a doświadczenie w konsolidacji sprawozdań oraz pracy w scentralizowanym zespole księgowym (SSC) będzie atutem.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Rodzinna i przyjazna atmosfera pracy
  • Długofalowe zatrudnienie w bardzo stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Realny wpływ na funkcjonowanie biznesu
  • Bardzo duża swoboda działania oraz wprowadzania zmian i optymalizacji
Opis stanowiska
  • Weryfikacja istniejących procesów księgowych w niewielkiej grupie spółek
  • Zarządzanie zespołem kilkunastu osób, w tym Głównych Księgowych, bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Finansowego
  • Rekrutacja nowych pracowników, ewentualna restrukturyzacja podziału obowiązków
  • Wprowadzanie niezbędnych zmian systemowych oraz procesowych w działach księgowości spółek
  • Konsolidacja zespołu księgowego w jednej lokalizacji (Warszawa) W perspektywie czasu stworzenie modelu centralnego zespołu księgowego obsługującego spółki z grupy
  • Odpowiedzialność za poprawne sporządzanie sprawozdania jednostkowego, deklaracji podatkowych, poprawne raportowanie)
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse / Ekonomia / Zarządzanie)
  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania działem księgowym w spółkach produkcyjnych
  • Doświadczenie managerskie / liderskie jest warunkiem koniecznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość MS Office, doświadczenie w pracy w zintegrowanych systemach klasy ERP
  • Otwartość na zmiany oraz chęć ich implementacji
  • Duży poziom samodzielności, biznesowe podejście, kreatywne myślenie
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność ustalania priorytetów

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik