Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-04
Specjalista HR & Payroll
Nr ref. 32199_MP_PL
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
BPO/SSC, Human Resources

Tomaszów Mazowiecki32199_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, jeden z największych na świecie producentów opakowań. Nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj. łódzkim, dogodny dojazd do miejsca pracy będzie zarówno z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Rawy Mazowieckiej, czy samej Łodzi. Firma mocno stawia na rozwój, zarówno procesów, technologii, jak i pracowników.
Oferujemy
  • ciekawy i stabilny pracodawca, który ma przed sobą bardzo interesujące plany na dalszy rozwój
  • przyjazdy zespół i super przełożony :)
  • rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych
  • perspektywa udziału w ciekawych projektach, lokalnych i międzynarodowych
Opis stanowiska
  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przygotowywanie wszelkich niezbędnych dokumentów pracowniczych (umowy, zaświadczenia, wypowiedzenia, świadectwa pracy)
  • wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników (absencja, godziny nadliczbowe, zwolnienia lekarskie)
  • obsługa podmiotów kontroli zewnętrznej i wewnętrznej, m.in. US, ZUS
  • udział we wdrożeniu SAP Success Factor
  • aktywny udział w innych procesach HR, takich jak: rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, benefity, komunikacja wewnętrzna i employer branding (np. targi pracy)
  • raportowanie w zakresie wskaźników HR
  • zapewnienia codziennego wsparcia pracownikom w kwestiach związanych z działem personalnym
Profil kandydata
  • 3-5 lat doświadczenia na samodzielnej roli w dziale HR, doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie ważnym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń i prowadzeniu pełnej dokumentacji kadrowej
  • praktyczna i aktualna znajomość przepisów Prawa Pracy
  • mile widziana znajomość systemów: TETA HR, SAP Success Factor
  • otwartość na wsparcie pozostałych procesów HR

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista