Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-28
Junior HR Business Partner
Nr ref. 32310_MP_PL
Koszalin, zachodniopomorskie
BPO/SSC, Human Resources

Koszalin32310_MP_PL

Dla mojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z okolic Koszalina poszukuję kandydata na stanowisko Junior HR Business Partnera.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
Opis stanowiska
  • Wspieranie managerów we wszystkich obszarach HR
  • Udział w międzynarodowych projektach HR tj.: badanie satysfakcji pracowniczej, oceny roczne, usprawnianie komunikacji wewnętrznej
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz bieżąca wsparcie wdrożenia nowych pracowników (onboarding, szkolenia)
  • Wsparcie obsługi kadrowej w zakresie zatrudnienia pracowników
  • Kreowanie działań w obszarze employer branding
  • Usprawnianie wszelkich procesów HR
Profil kandydata
  • Wymagane doświadczenie w firmie produkcyjnej oraz międzynarodowym środowisku
  • Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • Praktyczna wiedza w zakresie prawa pracy
  • Doświadczenie w realizacji projektów w obszarze HR
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista