Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-14
Senior Project Buyer
Nr ref. 31386_MP_PL
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Sprzedaż, Zakupy

Kraków31386_MP_PL

Międzynarodowa organizacja, która stworzyła pierwszy system sterowania gestami dla motoryzacji, a także pierwszy pojazd autonomiczny, który samodzielnie przemierzył USA. Centrum Techniczne, które wspiera największe marki samochodowe, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami, mające jeden cel - ograniczenie liczby wypadków drogowych.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń pozapłacowych (szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, jednorazowe wsparcie finansowe przy ubieganiu się o kredyt mieszkaniowy itp.)
  • Zdobycie wiedzy i doświadczenia w obszarze nowych technologii
  • Praca w zgranym, międzynarodowym zespole w sprzyjającej atmosferze
Opis stanowiska
  • Samodzielne prowadzenie projektów zakupowych (zakupy produkcyjne)
  • Benchmarking dostawców na etapie wyceny nowego projektu
  • Sourcing dostawców w procesie rozwoju projektu
  • Negocjacje z międzynarodowymi dostawcami komponentów produkcyjnych m.in. elektroniki
  • Poszukiwanie oszczędności we wszystkich fazach projektu
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu zapewnienia optymalnego poziomu cen
  • Współpraca z działem jakości w celu zapewnienia komponentów zgodnych z dokumentacją jakościową i polityką firmy
  • Poszukiwanie usprawnień technologicznych w celu możliwych zmian/optymalizacji
Profil kandydata
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej w samodzielnym prowadzeniu projektów zakupowych
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętnośc pracy pod presją czasu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców