Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-03-28
Project Manager
Nr ref. 190035/4910
Warszawa, mazowieckie
Project Management

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającego się FinTecha należącego do butikowego Banku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • prowadzenie projektów z zakresu rozwoju produktów, procesów optymalizacyjnych, od fazy koncepcji biznesowej do wdrożenia,
  • współpraca innymi działami w strukturze organizacyjnej w celu skutecznej realizacji projektóu,
  • zarządzanie pracą zespołu projektowego (planowanie pracy, delegowanie zadań i monitorowanie realizacji w wymiarach: termin, jakość, zakres),
  • zapewnianie odpowiedniej komunikacji w zespole projektowym oraz wśród odbiorców projektu,
  • zarządzanie ryzykami projektowymi (identyfikacja, ocena, propozycja działania),
  • raportowanie statusu prac zgodnie ze standardami firmowymi oraz tworzenie dokumentacji projektowej.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • znajomość narzędzi i metodologii zarządzania projektami (PMI, PMP),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoka orientacja na osiągnięcia oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysokie umiejętności komunikacji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość branży finansowej (faktoring) mile widziana.
Oferta obejmuje:
  • pełną wyzwań, samodzielną pracę w otwartej i przyjaznej atmosferze,
  • możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu finansów od doświadczonych ekspertów,
  • pracę w zespole kreatywnych ludzi,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej, premii oraz pakietu benefitów.