Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-03-13
System Engineer
Nr ref. 190027/4913
Warszawa, mazowieckie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, globalnej firmy technologicznej szukamy osoby na stanowisko System Engineer, która dolączy do zespołu IT Corporate i wraz z doświadczonym teamem będzie wspierać, rozwiajć i utrzymywać systemy wewnętrzne i zewnętrzne organizacji.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • planowanie i wspieranie wdrożenia systemów i aplikacji,
  • zarządzanie cyklem życia wdrożonych systemów i aplikacji,
  • koordynacja zmian w systemie aplikacji i środowiskach IT,
  • identyfikowanie i łagodzenie problemów pojawiających się w procesach planowania i rozwoju,
  • przeprowadzanie analiz zgłaszanych problemów i opracowywanie rozwiązań,
  • opracowywanie i utrzymywanie narzędzi do zarządzania konfiguracją oprogramowania,
  • wspieranie, identyfikacja konfiguracji, kontrola, raportowanie i dostarczanie opracowanych wewnętrznie produktów oprogramowania,
  • korzystając z automatyzacji, wdrażanie aktualizacji oprogramowania i serwerów.
Wymagania:
  • min. 4 lata doświadczenia jako administrator serwerów Windows,
  • doświadczenie w administrowaniu bazą danych, w szczególności MySQL,
  • doświadczenie w zakresie szerokiej infrastruktury IT i monitorowania systemu,
  • umiejętność pisania skryptów automatyzacji z PS, Python lub Bash,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • zdolność do samodzielnej pracy, planowania i realizacji zobowiązań,
  • sprawdzone umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
Oferta obejmuje:
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach,
  • dostęp do nowych technologii i doświadczonego zespołu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: multisport i opieka medyczna, dofinansowania do urlopu,
  • dostęp do szkoleń.