Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-03-13
System Engineer
Nr ref. 190027/4913
Warszawa, mazowieckie
IT
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, globalnej firmy technologicznej szukamy osoby na stanowisko System Engineer, która dolączy do zespołu IT Corporate i wraz z doświadczonym teamem będzie wspierać, rozwiajć i utrzymywać systemy wewnętrzne i zewnętrzne organizacji.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • planowanie i wspieranie wdrożenia systemów i aplikacji,
  • zarządzanie cyklem życia wdrożonych systemów i aplikacji,
  • koordynacja zmian w systemie aplikacji i środowiskach IT,
  • identyfikowanie i łagodzenie problemów pojawiających się w procesach planowania i rozwoju,
  • przeprowadzanie analiz zgłaszanych problemów i opracowywanie rozwiązań,
  • opracowywanie i utrzymywanie narzędzi do zarządzania konfiguracją oprogramowania,
  • wspieranie, identyfikacja konfiguracji, kontrola, raportowanie i dostarczanie opracowanych wewnętrznie produktów oprogramowania,
  • korzystając z automatyzacji, wdrażanie aktualizacji oprogramowania i serwerów.
Wymagania:
  • min. 4 lata doświadczenia jako administrator serwerów Windows,
  • doświadczenie w administrowaniu bazą danych, w szczególności MySQL,
  • doświadczenie w zakresie szerokiej infrastruktury IT i monitorowania systemu,
  • umiejętność pisania skryptów automatyzacji z PS, Python lub Bash,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • zdolność do samodzielnej pracy, planowania i realizacji zobowiązań,
  • sprawdzone umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
Oferta obejmuje:
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach,
  • dostęp do nowych technologii i doświadczonego zespołu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: multisport i opieka medyczna, dofinansowania do urlopu,
  • dostęp do szkoleń.