mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-13
Łódź, łódzkie
Bankowość
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Stanowisko ds. operacji na rachunkach i reklamacji
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: AFE/011/0119

Miejsce pracy: ul. Traktorowa 143

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

Główne zadania:

  • realizacja reklamacji
  • tworzenie raportów i statystyk ilościowych i jakościowych
  • operacje księgowe na rachunkach klientów
  • kontakt telefoniczny z klientem

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego (mile widziane studia na kierunkach bankowość i rachunkowość)
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy na dużej ilości aplikacji w tym samym czasie
  • skrupulatności, zaangażowania oraz samodyscypliny

Poziom stanowiska
Specjalista